Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 28 September 2019

Premier Division

14:00
AFC Anderton
P - P
Newburgh Harrock United
14:00
Ribchester Rovers
P - P
Standish St Wilfrids
14:00
Southport & Ainsdale Amateurs
4 - 0 Full time
Eccleston & Heskin

Division Two

14:00
Appley Bridge
P - P
Standish St Wilfrids Reserves
14:00
Canberra Corinthians
P - P
Anchorsholme Reserves
14:00
Kirkham & Wesham Athletic
P - P
Ribchester Rovers Reserves
14:00
Sir Tom Finney
P - P
F C Bolton
14:00
Wilbraham
P - P
Eccleston & Heskin Reserves

Division Three

14:00
Bolton Young Boys
P - P
International Allstars
14:00
Broughton Amateurs Reserves
3 - 1 Full time
Appley Bridge Reserves
14:00
New Longton Rovers Reserves
P - P
Hoole United Reserves
14:00
Newman College Reserves
P - P
Astley
14:00
Tarleton Corinthians Reserves
P - P
Richmond

Division One

14:00
Broughton Amateurs
P - P
Southport & Ainsdale Amateurs Reserves
14:00
Shevington
P - P
Tarleton Corinthians
14:00
Southport Trinity
P - P
Walton Le Dale
14:00
Springfields
P - P
New Longton Rovers

Friday 27 September 2019

Veterans Division

20:00
Croston Sports
0 - 4 Full time
Tanterton
20:00
Preston Guild
2 - 0 Full time
New Longton

Saturday 21 September 2019

Premier Division

14:00
Anchorsholme
2 - 2 Full time
Southport & Ainsdale Amateurs
14:00
Hoole United
3 - 9 Full time
Newburgh Harrock United
14:00
Preston Wanderers
5 - 5 Full time
Walmer Bridge
14:00
Standish St Wilfrids
4 - 1 Full time
Eccleston & Heskin

Division Three

14:00
Appley Bridge Reserves
1 - 4 Full time
International Allstars
14:00
Bolton Young Boys
0 - 5 Full time
Richmond
14:00
Broughton Amateurs Reserves
2 - 4 Full time
Astley
14:00
New Longton Rovers Reserves
4 - 2 Full time
Walmer Bridge Reserves
14:00
Newman College Reserves
1 - 5 Full time
Hoole United Reserves

Division One

14:00
Broughton Amateurs
1 - 3 Full time
New Longton Rovers
14:00
Southport Trinity
3 - 2 Full time
Shevington
14:00
Tarleton Corinthians
2 - 1 Full time
Springfields
14:00
Walton Le Dale
1 - 4 Full time
The Herald

Division Two

14:00
F C Bolton
3 - 0 Full time
Standish St Wilfrids Reserves
14:00
Kirkham & Wesham Athletic
5 - 2 Full time
Appley Bridge
14:00
Sir Tom Finney
4 - 3 Full time
Eccleston & Heskin Reserves
14:00
Wilbraham
7 - 3 Full time
Canberra Corinthians

Friday 20 September 2019

Veterans Division

20:00
AFC Ashwood
7 - 1 Full time
Tarleton
20:00
Southport Trinity
7 - 1 Full time
Hesketh Bank

Saturday 14 September 2019

Division Two

14:00
Appley Bridge
0 - 1 Full time
Anchorsholme Reserves

Division Three

14:00
Bolton Young Boys
0 - 7 Full time
New Longton Rovers Reserves
14:00
Broughton Amateurs Reserves
5 - 3 Full time
Walmer Bridge Reserves
14:00
Hoole United Reserves
5 - 3 Full time
Astley
14:00
International Allstars
4 - 3 Full time
Tarleton Corinthians Reserves

Division One

14:00
Broughton Amateurs
2 - 6 Full time
The Herald

Premier Division

14:00
Standish St Wilfrids
10 - 0 Full time
Hoole United

County Cup 19-20 - one

14:00
Anchorsholme
7 - 3 Full time
Roach Dynamos
14:00
Canberra Corinthians
1 - 4 Full time
Whinney Hill
14:00
Eccleston & Heskin
7 - 0 Full time
Poppy-Mai FC
14:00
Kirkham & Wesham Athletic
2 - 0 Full time
Shevington FC
14:00
New Longton Rovers
1 - 0 Full time
Old Ashtonians
Home walk over
14:00
Newburgh Harrock United
1 - 0 Full time
Chatburn
14:00
Preston Wanderers
5 - 2 Full time
Langho FC
14:00
Ribchester Rovers
5 - 1 Full time
Hooley Bridge Celtic
14:00
Sir Tom Finney
6 - 2 Full time
Moston Brook
14:00
Southport & Ainsdale Amateurs
17 - 0 Full time
Morecambe Royals
14:00
Southport Trinity
3 - 4 Full time
Prestwich
14:00
Springfields
2 - 5 Full time
Pemberton
14:00
Walmer Bridge
0 - 4 Full time
Chaddertonians

Friday 13 September 2019

Veterans Division

20:00
Blackburn Olympic
7 - 1 Full time
Ribchester
20:00
Fulwood Amateurs
3 - 3 Full time
Euxton Villa

Saturday 7 September 2019

Division Two

14:00
Anchorsholme Reserves
4 - 2 Full time
Appley Bridge
14:00
Canberra Corinthians
5 - 2 Full time
Eccleston & Heskin Reserves
14:00
Kirkham & Wesham Athletic
4 - 1 Full time
F C Bolton
14:00
Ribchester Rovers Reserves
2 - 5 Full time
Standish St Wilfrids Reserves
14:00
Wilbraham
P - P
Sir Tom Finney

Division Three

14:00
Appley Bridge Reserves
0 - 6 Full time
Newman College Reserves
14:00
Astley
4 - 0 Full time
Bolton Young Boys
14:00
International Allstars
0 - 4 Full time
Richmond
14:00
New Longton Rovers Reserves
6 - 0 Full time
Broughton Amateurs Reserves
14:00
Walmer Bridge Reserves
3 - 0 Full time
Hoole United Reserves

Premier Division

14:00
Eccleston & Heskin
1 - 6 Full time
Anchorsholme
14:00
Hoole United
1 - 3 Full time
AFC Anderton
14:00
Preston Wanderers
7 - 3 Full time
Ribchester Rovers
14:00
Standish St Wilfrids
2 - 2 Full time
Southport & Ainsdale Amateurs

Division One

14:00
Springfields
0 - 0 Full time
The Herald
14:00
Walton Le Dale
3 - 1 Full time
Southport & Ainsdale Amateurs Reserves

Friday 6 September 2019

Veterans Division

20:00
Bamber Bridge O35
0 - 1 Full time
Lostock St Gerards
20:00
Southport Amateurs O35
3 - 6 Full time
Cadley

Latest news

League Update Jan 2020
General League Update Jan 2020

League Update Jan 2020

Parks are ON this Weekend
General Parks are ON this Weekend

Parks are ON this Weekend

Fulwood Garrison - Gary Ward Memorial Match
General Fulwood Garrison - Gary Ward Memorial Match

Gary Ward Memorial Match

Mid Lancs Football league newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe